Isis KISCHKA (1908-1973)
Nr katalogowy: 88
Nad stawem
olej, płótno; 46 x 61 cm;
sygn. p. d.: KISCHKA.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
sygn. p. d.: KISCHKA.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł