Wojciech BETLEY (1867- ok.1920)
Nr katalogowy: 87
Pejzaż włoski, 1900
pastel, tektura; 29 x 46 (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: W. BETLEY 1900
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł