Nr katalogowy: 83

Stefan ROSTWOROWSKI (1921-2000)

Nr katalogowy: 83

W porcie

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Stefan Rostworowski.
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł