Tadeusz KORYŃSKI (1915-1986)
Nr katalogowy: 73
Aleja
olej, płótno; 76 x 63 cm;
na odwrocie drukowana nalepka stwierdzająca autentyczność obrazu
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
estymacja: 3 200 - 3 600 zł