Błażej IWANOWSKI (1889-1966)
Nr katalogowy: 70
Letni dzień w Warszawie, 1964
olej, płótno; 48 x 62 cm;
sygn. i dat. p. d.: Błażej Iwanowski / 1964.
estymacja: 1 900 - 2 200 zł
estymacja: 1 900 - 2 200 zł