Władysław CHMIELIŃSKI [Stachowicz] (1911-1979)
Nr katalogowy: 65
Plac Zamkowy w Warszawie, 1944
akwarela, ołówek, gwasz, papier; 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Wł. Chmieliński. 1944 r.
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
estymacja: 2 700 - 3 000 zł