Władysław CHMIELIŃSKI [Stachowicz] (1911-1979)
Nr katalogowy: 64
Rynek Starego Miasta w Warszawie
akwarela, ołówek, gwasz, papier; 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
estymacja: 2 700 - 3 000 zł