Nr katalogowy: 62

Monogramista B.Ch., XX w.

Nr katalogowy: 62

Rynek we Lwowie ze studnią z Neptunem, 1939

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 24,7 x 17 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany l. d.: Lwów Rynek / 18.XII.1939 BCh (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł