Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)
Nr katalogowy: 56
Ruiny zamku Tenczyn
akwarela, gwasz, papier; 28,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: S. BIESZCZAD
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. l. d.: S. BIESZCZAD
estymacja: 5 000 - 6 000 zł