Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)
Nr katalogowy: 49
Dziewczyna z dzbanem
olej, sklejka; 20,5 x 15 cm;
sygn. p. d.: K. SZEWCZENKO
estymacja: 3 200 - 3 700 zł
sygn. p. d.: K. SZEWCZENKO
estymacja: 3 200 - 3 700 zł