Maurycy APFELBAUM (1887-1931)
Nr katalogowy: 48
Karawana pod piramidami
olej, tektura; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: M Apfelbaum.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
sygn. p. d.: M Apfelbaum.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł