Dora SEEMANN (1858-1923)
Nr katalogowy: 47
Wnętrze saloniku
olej, płótno; 85,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: D. Seemann
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. l. d.: D. Seemann
estymacja: 4 000 - 4 800 zł