Nr katalogowy: 46

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 46

Martwa natura z imbrykiem i filiżanką, 1937

olej, tektura; 71 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wodzinowski 1937 II
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena wywoławcza 3 600 zł