Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)
Nr katalogowy: 44
Przed polowaniem
akwarela, papier; 58 x 94,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gibiński.
estymacja: 4 700 - 5 400 zł
sygn. p. d.: S. Gibiński.
estymacja: 4 700 - 5 400 zł