Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)
Nr katalogowy: 43
Polowanie
akwarela, papier; 55,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Gibiński
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
sygn. p. d.: St. Gibiński
estymacja: 3 700 - 4 200 zł