Stanisław STUDENCKI (1900-1944)
Nr katalogowy: 42
Pościg, 1938
olej, płótno; 54 x 69 cm;
sygn. i dat. l. d. St. Studencki 1938.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł