Nr katalogowy: 41

Leszek PIASECKI (1928-1990)

Nr katalogowy: 41

Na saniach

olej, sklejka; 30,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: Leszek Piasecki.
estymacja: 3 500 - 4 200 zł
Cena wywoławcza 3 200 zł