Nr katalogowy: 40

Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)

Nr katalogowy: 40

Napad wilków

akwarela, gwasz w bielach, tektura; 17,8 x 31cm;
sygn. p. d.: K.Kosiński.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 900 zł