Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)
Nr katalogowy: 38
Zagroda z końmi
olej, płótno; 63,5 x 118 cm;
sygn. p. d.: Jan Kotowski.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
sygn. p. d.: Jan Kotowski.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł