Nr katalogowy: 37

Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 37

Krakowiak pojący konie [Zakole Wisły pod Krakowem]

olej, płótno; 73 x 100,5 cm;
sygn. u dołu pośrodku Jan Kotowski.
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł