Maurice (Blumenkranc) BLOND (1899-1974)
Nr katalogowy: 35
Bukiet kwiatów w wazonie, 1960
olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Blond 60.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł