Anne Sophie GASTEIGER (1878-1954?)
Nr katalogowy: 34
Bukiet dzwonków w wazonie
olej, płótno; 55 x 44 cm;
sygn. p. d.: A Gasteiger.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
sygn. p. d.: A Gasteiger.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł