Nr katalogowy: 33

Janina NOWOTNOWA (1881-1963)

Nr katalogowy: 33

Martwa natura ze słonecznikami

olej, płyta; 73,5 x 61,5;
sygn. l. g.: J. N... (? - nazwisko nieczytelne).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł