Nr katalogowy: 32

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 32

Chryzantemy w wazonie, 1929

akwarela, gwasz, papier żeberkowy, brązowy; 44 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: St. Fabijański / 1929.
estymacja: 5 400 - 6 400 zł
Cena wywoławcza 5 200 zł