Nr katalogowy: 31

Alfred NICKISCH (1872-1948)

Nr katalogowy: 31

Mieczyki w wazonie

olej, płótno; 80 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: A. Nickisch.
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
Cena wywoławcza 3 800 zł