Tadeusz ŁAKOMSKI (1911-1988)
Nr katalogowy: 30
Róże, filiżanka i książka, przed 1972
olej, płótno; 60 x 49 cm;
sygn. l. d.: Łakomski
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
sygn. l. d.: Łakomski
estymacja: 2 200 - 2 600 zł