S. KOZŁOWSKI, XX w.
Nr katalogowy: 29
Kwiaty w wazonie, 1960
płótno naklejone na tekturę; 36,5 x 40,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Kozłowski / 1960.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł