Franciszek ZITZMANN (1875-1937)
Nr katalogowy: 28
Martwa natura z warzywami, 1926
olej, sklejka; 54 x 69,5 cm;
sygn. i dat. z prawej strony, pośrodku: Fr. Zitzmann / 1926.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł