Aleksander ORŁOWSKI (1777-1832)
Nr katalogowy: 10
Scena we wnętrzu
akwarela, piórko, tusz, tusz lawowany, gwasz w bielach, papier; 14 x 11,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: A. Orłowski.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
sygn. l. d.: A. Orłowski.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł