Nr katalogowy: 9

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 9

Pejzaż z okolic Wadowic, 1937

olej, tektura; 32,5 x 40,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Wojciech Kossak / Wadowice (?) / 1937 (piórem)
estymacja: 23 000 - 28 000 zł
Cena wywoławcza 22 000 zł