Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy: 8
Kopanie ziemniaków
olej, płótno; 66,5 x 79 cm;
sygn. p. d.: St. Kamocki
estymacja: 22 000 - 25 000 zł
sygn. p. d.: St. Kamocki
estymacja: 22 000 - 25 000 zł