Nr katalogowy: 6
Modelka wśród draperii
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: WW
estymacja: 32 000 - 37 000 zł
sygn. p. d.: WW
estymacja: 32 000 - 37 000 zł