Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy: 5
Dziewczynki z fiołkami, 1928
olej, płótno; 51 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofmann / 1928.
estymacja: 42 000 - 50 000 zł
estymacja: 42 000 - 50 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)