Nr katalogowy: 5

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 5

Dziewczynki z fiołkami, 1928

olej, płótno; 51 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofmann / 1928.
estymacja: 42 000 - 50 000 zł
Cena wywoławcza 40 000 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)