Michał PŁOŃSKI (1778-1812)
Nr katalogowy: 1
Portret malarza Quintijna Symonsa, przed 1807
według: Anthony van DYCK (1599-1641)
olej, płótno; 44 x 36 cm (owal)
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
estymacja: 50 000 - 60 000 zł