Nr katalogowy: 27

Monogramista C. D, XVIII w.

Nr katalogowy: 27

Zestaw trzech grafik

miedzioryt, papier; wym. w świetle passe-partout: 10 x 13 cm, 9 x 11 cm, 10 x 13 cm;
dwa rysunki sygn. p. g.: C. D. F[ecit].
estymacja: 800 - 900 zł
Cena wywoławcza 700 zł