Aukcja: 10 października 2024 (czwartek), godz. 19.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie ofert:
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ (ur. 1952)
Nr katalogowy349
Zachód słońca w Chałupach, 2011
olej, płótno; 60 x 100 cm;
sygn. l. d. MH 211;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. l. d. MH 211;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ
Nr katalogowy351
Białe bzy, 2012
olej, płótno; 50 x 60 cm
opisany na odwrocie: "BIAŁE BZY" / M. HEINTZE-PASZKOWICZ / 2012. / OLEJ 50 x 60
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Franciszek SUKNAROWSKI (1912-1998)
Nr katalogowy353
Para w uścisku, l. 70. XX w. (?)
olej, płótno; 76 x 41 cm;
na krośnie malarskim napis F. SUKNAROWSKI (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Tadeusz KULISIEWICZ (1899-1988)
Nr katalogowy354
Portret dziewczyny, 1982
piórko, tusz, papier; 32,8 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Kulisiewicz 82 (długopisem).
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
1 100 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Karol PUSTELNIK (1918-2010)
Nr katalogowy355
Zwątpienie i niepewność
tusz lawowany, ołówek, papier; 18,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Karol Pustelnik (ołówkiem), opisany l. d.: Zwątpienie i niepewność (ołówkiem);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Kazimierz Leszek WIŚNIAK (ur. 1931)
Nr katalogowy357
Projekt scenograficzny, 1986
akwarela, ołówek, tusz, piórko, papier; 24,5 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. opisany i dat. p. d.: Teatr Mały Warszawa / Fr. Durrenmatt "Fizycy" / K. WIŚNIAK
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
1 000 zł
Jan Jaromir ALEKSIUN (ur. 1940)
Nr katalogowy358
Die silberne, 1980
serigrafia, papier; 70 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu wraz z nakładem: 39/130/II serigrafia. Die Silberne / JAleksiun 80 (ołówkiem).
estymacja: 600 - 800 zł
estymacja: 600 - 800 zł
500 zł
Roman BANASZEWSKI (1932-2021)
Nr katalogowy359
Bez tytułu, 2001
litografia barwna, papier, 29 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R. Banaszewski 01 (ołówkiem), l. d.: Lito (ołówkiem), śr. 16/50 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Teresa STANKIEWICZ (ur. 1928)
Nr katalogowy361
Bez tytułu, 1975
pastel, kredka, karton czarny; 64,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: T. STANKIEWICZ 75 (kredką).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)
Nr katalogowy501
Twarze, 1983
brąz patynowany; 14 x 20 x 16 cm;
sygn., dat. i nakład l. d.: LEVKOVITCH 83 / 2/8.
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Nr katalogowy502
Centurion
brąz patynowany; wys.: 18 cm
sygn. l. d.: MITORAJ; na spodzie wybity nakład: H.C. 680/1500.
estymacja: 18 000 - 20 000 zł
estymacja: 18 000 - 20 000 zł
18 000 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Nr katalogowy503
Testa Addormentata - zawieszka
metal srebrzony; 4 x 3 cm;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
1 400 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Nr katalogowy504
Pieta
brąz patynowany; 46 x 33 cm;
sygn. na spodzie BCHROMY.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
sygn. na spodzie BCHROMY.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
4 700 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Nr katalogowy505
Żuk
brąz patynowany, zielony kamień polerowany; wys. ok. 10 cm;
sygn. na nóżce: BCHROMY.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. na nóżce: BCHROMY.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Nr katalogowy506
Żuk
brąz patynowany, czerwony kamień polerowany; wys. ok. 10 cm;
sygn. na nóżce: BCHROMY.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
sygn. na nóżce: BCHROMY.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 900 zł
Bronisław CHROMY(1925 - 2017)
Nr katalogowy507
Kolarze
brąz patynowany, 50 x 93 cm;
sygn. na spodzie podstawy: BCHROMY.
estymacja: 33 000 - 40 000 zł
estymacja: 33 000 - 40 000 zł
Wytwórnia nieokreślona, 2 poł. XX w.
Nr katalogowy510
Zestaw 6 kieliszków
szkło przeźroczyste, pomarańczowo-miodowe (antico) i bezbarwne; wys. 17 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł