Aukcja: 10 października 2024 (czwartek), godz. 19.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie ofert:
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)
Nr katalogowy301
Poliformy XXXVI - Zwarcie, 1973
akryl, płótno; 67 x 98 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Zofia ARTYMOWSKA / POLIFORMY XXXVI - ZWARCIE 1973;
estymacja: 90 000 - 100 000 zł
85 000 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Nr katalogowy303
Martwa natura
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: A. Kurzawski ... (data nieczytelnie)
estymacja: 23 000 - 27 000 zł
estymacja: 23 000 - 27 000 zł
Wojciech KOSSOWSKI (1933-1999)
Nr katalogowy305
Rozminowanie
olej, kolaż, płyta; 127 x 155 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WOJ. KOSSOWSKI / 160 x 130 [w prostokącie] olej / W-wa Lwowska (...) / ROZMINOWANIE W-WA 1
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Zbigniew SPRYCHA (ur. 1959)
Nr katalogowy307
Kompozycja, 1990
olej, płótno; 120 x 200 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z.SPRYCHA'90;
estymacja: 20 000 - 27 000 zł
estymacja: 20 000 - 27 000 zł
Barbara HOUWALT (1911-2005)
Nr katalogowy309
Martwa natura ze skrzypcami, 1963
olej, płótno; 68 x 87 cm;
sygn. p. d.: B.Houwalt;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
sygn. p. d.: B.Houwalt;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Władysław JACKIEWICZ (1924 - 2016)
Nr katalogowy311
Obraz XI, 2010
olej, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
estymacja: 35 000 - 39 000 zł
sygn. p. d.: Jackiewicz;
estymacja: 35 000 - 39 000 zł
Marcin KOWALIK (ur. 1981)
Nr katalogowy313
Kredka
akryl, płótno; 115 x 115 cm.
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Nr katalogowy315
Nebrakada, 2022
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Ziemowit Kmieć / " Nebrakada" / olej, płótno / 2022.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Lech BATOR (ur. 1986)
Nr katalogowy317
$, 2022
technika mieszana, płótno; 100 x 70 cm;
opisany na odwrocie: $ / LECH BATOR / 2022 / Bator / MIXED / MEDIA / ON CANVAS / 100 cm x 70 cm / (+ Frame)
estymacja: 17 000 - 25 000 zł
estymacja: 17 000 - 25 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Nr katalogowy319
Akt
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 21, x 14,7 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęcie: ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK, ULICA ŚWIERCZEWSKIEGO Nr 2
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
5 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Monika SZWED (ur. 1978)
Nr katalogowy321
Bez tytułu, 2018
pastel olejny, karton; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Monika Szwed / 2018 grudzień / pastel olejny (100/70cm) (ołówkiem).
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Nr katalogowy323
Kąpiel
tusz lawowany, piórko, tusz, papier; 18,7 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. OPAŁKA;
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
sygn. p. d.: R. OPAŁKA;
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Stanisław BAJ (ur. 1953)
Nr katalogowy324
Portret matki I, 2009
ołówek, papier; 21 x 19 cm;
sygn. i dat. p. d.: S.Baj 20.II.2009.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
3 300 zł
Stanisław BAJ (ur. 1953)
Nr katalogowy325
Portret matki II, 2009
ołówek, papier; 29 x 21 cm;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
4 500 zł
Ireneusz PIERZGALSKI (1929-2019)
Nr katalogowy327
Bez tytułu, 1960
kredka, akwarela, pastel, papier; 24 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Pierzgalski ’60 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
1 200 zł
Stefan PAPP (1932-2020)
Nr katalogowy329
Bez tytułu, 1996
kserografika, papier jasno-szary; 57,5 x 41,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. PAPP ' 96 (ołówkiem), śr. kserografika (ołówkiem), p. d.: nr. odbitki: 8 / 20 (ołówki
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)
Nr katalogowy331
Razem i od siebie, 1962-1965
technika mieszana, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. d.: LEVKOVITCH;
estymacja: 6 600 - 8 000 zł
sygn. p. d.: LEVKOVITCH;
estymacja: 6 600 - 8 000 zł
Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)
Nr katalogowy333
Dominująca I, 1989
technika mieszana, papier; 19 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LEVKOVITCH / 89' (długopisem).
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
Jacek WRÓBLEWSKI, XX / XXI w.
Nr katalogowy335
Machina III, 2020
gwasz, akryl, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: JAW/20.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
sygn. i dat. l. d.: JAW/20.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Stanisław Jerzy SUDER (1951-2015)
Nr katalogowy337
Z cyklu: Ptaki Cudaki, 2013
olej, płyta, tektura; 30 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: J.S.Suder / 2013 (ryte w warstwie malarskiej);
estymacja: 1 200 - 2 000 zł
estymacja: 1 200 - 2 000 zł
1 400 zł
Nr katalogowy338
Z cyklu: Ptaki Cudaki, 2012
olej, płyta, tektura; 21 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: S.J. Suder / 2012 (ryte w warstwie malarskiej);
estymacja: 1 200 - 2 000 zł
estymacja: 1 200 - 2 000 zł
1 400 zł
Serge VASILENDIUC (ur. 1972)
Nr katalogowy339
Monteforte Cilento, Via Tempio, 2008
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
ZBIGNIEW (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)
Nr katalogowy341
Bez tytułu, 2024
olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. l. d.: GRE2024;
estymacja: 5 200 - 6 200 zł
sygn. l. d.: GRE2024;
estymacja: 5 200 - 6 200 zł
Robert WĘGLARZ (ur. 1968)
Nr katalogowy343
Bez tytułu, 2024
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: WR (monogramem w kole);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Kalina HOROŃ (ur. 1992)
Nr katalogowy345
Bez tytułu, 2021
olej, płótno; 40 x 40 cm;
na odwrocie sygn. i opisany: Kalina Horoń / Pophos (?) 2021 / 40 x 40 cm.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Michał BACA (ur. 1958)
Nr katalogowy347
Ermonpuili, 2017
akryl, olej, płótno; 30 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: Michał Baca 2017;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł