Nr katalogowy: 357

Kazimierz Leszek WIŚNIAK (ur. 1931)

Nr katalogowy: 357

Projekt scenograficzny, 1986

akwarela, ołówek, tusz, piórko, papier; 24,5 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. opisany i dat. p. d.: Teatr Mały Warszawa / Fr. Durrenmatt "Fizycy" / K. WIŚNIAK
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł