Nr katalogowy: 353

Franciszek SUKNAROWSKI (1912-1998)

Nr katalogowy: 353

Para w uścisku, l. 70. XX w. (?)

olej, płótno; 76 x 41 cm;
na krośnie malarskim napis F. SUKNAROWSKI (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł