Nr katalogowy: 351

Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ

Nr katalogowy: 351

Białe bzy, 2012

olej, płótno; 50 x 60 cm
opisany na odwrocie: "BIAŁE BZY" / M. HEINTZE-PASZKOWICZ / 2012. / OLEJ 50 x 60
estymacja: 2 700 - 3 200 zł