Nr katalogowy: 340

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 340

Dom Świętego Graala, 2024

akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. l. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 9 500 - 12 000 zł