Nr katalogowy: 335

Jacek WRÓBLEWSKI, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 335

Machina III, 2020

gwasz, akryl, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: JAW/20.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł