Nr katalogowy: 314

Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)

Nr katalogowy: 314

Anubis w Japonii (port), 2017

akryl, płótno; 24 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: [JK] / 2017;
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)