Nr katalogowy: 306

Aleksandra KOWALSKA, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 306

Opowieści - W jednej czwartej, 2013

akryl, płótno; 90 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Kowalska 2013.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł