Nr katalogowy: 305

Wojciech KOSSOWSKI (1933-1999)

Nr katalogowy: 305

Rozminowanie

olej, kolaż, płyta; 127 x 155 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WOJ. KOSSOWSKI / 160 x 130 [w prostokącie] olej / W-wa Lwowska (...) / ROZMINOWANIE W-WA 1
estymacja: 6 000 - 8 000 zł