Nr katalogowy: 304

Włodzimierz KUNZ (1926-2002)

Nr katalogowy: 304

Przedmieście C z cyklu Morze Śródziemne, 2000

olej, technika mieszana, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: W KUNZ;
estymacja: 14 000 - 17 000 zł