Nr katalogowy: 301

Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)

Nr katalogowy: 301

Poliformy XXXVI - Zwarcie, 1973

akryl, płótno; 67 x 98 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Zofia ARTYMOWSKA / POLIFORMY XXXVI - ZWARCIE 1973;
estymacja: 90 000 - 100 000 zł
Cena oferowana 85 000 zł