Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Para kinkietów elektrycznych, z amorkami

drewno polichromowane, złocone; mosiądz;
1/ wys. 45 cm; szer. 22 cm; 2/ wys. 41 cm; szer. 22 cm. Europa Środkowa, 2. poł. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 800 zł