Nr katalogowy: 829

Nr katalogowy: 829

Ikona - „Błogosławieni, którzy potrzebują prawdy”

olej, deska, podkład kredowo-gipsowy; 27,5 x 36,5 x 2 cm.
Rosja, XIX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł