Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Wizytownik z dwiema figurkami

kompozycja metali; wys. 16 cm; szer. 22 cm; głęb. 17 cm; nie sygn.
Europa Zachodnia, 1 tercja XX w.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł